FİRMAMIZ HAKKINDA


Biz sektöründe yıllarda değerlemenin her adımında çalışmış, konuya hakim ve yaptığı işin bilincindeyiz. Sektörde faaliyet gösterdiğimiz 10 yıl boyunca her yıl bankalara, kamu kurumlarına öze ve tüzel kişilere binlerce değerleme raporu hazırlıyoruz. Site sahibi olarak SPK Değerleme Uzmanı Lisansına sahibim. Bulunduğum il içinde kendim, diğer illerde ise çalışmakta olduğum şirket üzerinden Türkiye nin her ilinde lisanslı değerleme uzmanları tarafından rapor düzenleyebiliriz. 

Talep edeceğiniz rapor kullanacağınız iş doğrultusunda itina ile hazırlanır.  Özel ve Tüzel Kişilere bu portal üzerinden Değerleme Hizmeti Verirken, Gerek Yurtiçi Gerek Yurtdışı Hizmetlerde Değerleme Raporlarının Kriterlerinde Sermaye Piyasası Mevzuatı Ve Uluslararası Gayrimenkul Değerleme Standartlarına uyulmaktadır.

Talep edilen raporlar, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı tarafından hazırlandıktan sonra,  merkezimizde bulunan kontrol birimi tarafından incelemeye alınmakta ve değerleme standartlarına uygun şekilde, anlaşmada belirtilen sürede tarafınıza teslim edilmektedir.